Zapraszamy do udziału w wyjazdowym warsztacie dla Kobiet.

W tym roku tematem jest poszukiwanie siebie i swojego miejsca w życiu oraz powrót do swoich głęboko ukrytych pragnień (nie tylko artystycznych). Warsztaty będą się obywały w oparciu o książkę „Droga artysty” Julii Cameron.
 
Termin: 19-21.01.2017 r.
Miejsce: Górska Chata, Janikowa Grapa 6, 34-340 Jeleśnia
Zgłoszenia przyjmujemy do 15.01. 2018 r. telefonicznie 515 198 305
Koszt wyjazdu: 300 zł. (bez jedzenia i dojazdu)
 
Prowadząca:
Katarzyna Kopczak
Międzynarodowy Konsultant Trankulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną, par i małżeństw. Autorka bloga nie tylko o psychoterapii www.katarzynakopczak.pl

 

Opinie uczestniczek poprzednich warsztatów:

 

„Na pierwsze spotkanie namówiła mnie koleżanka z dawnej pracy. Pojechałam więc troszkę dla towarzystwa i raczej z nastawieniem, że i tak większość weekendów mi wypada więc raczej na dłuższą metę spotkania dla mnie odpadają. Po zajęciach wiedziałam, że zrobię wszystko żeby móc się spotykać z dziewczynami. W sumie uważam się za szczęśliwą osobę i w tym momencie nie szukałam wsparcia, jednak zdałam sobie sprawę że dobre i szczere relacje są potrzebne każdemu, niezależnie co porabia w życiu. To właśnie znalazłam na „skrzydłach”.

Spędziłyśmy ze sobą mało czasu (gdy to podsumowałam wyszło 24h), ale czuję, że mamy do siebie duże zaufanie, akceptujemy się wzajemnie. Możemy sobie powiedzieć dużo, czasem bawet więcej niż wiedzą o nas bliscy. Na spotkania zawsze czekam z utęsknieniem, bo wiem że będę mogła się wygadać i będę wysłuchana. Do tego stopnia spotkania są dla mnie ważne, że są priorytetem w moim kalendarzu i są dla mnie czymś w rodzaju świętości.”

 
Marta
 
„Radość, zaufanie, wspaniała atmosfera, otwartość. To nie są wszystkie atuty naszych wyjazdowych, kobiecych, skrzydlatych warsztatów.
 
Podczas wyjazdu stałam się posiadaczką najpiękniejszych marzeń.
Dokonałam największych odkryć.
Wyrzuciłam brudy, które zalegały.
Zrozumiałam że szczęściu tylko trochę trzeba pomóc.
Zostałam zaakceptowana taka jaka jestem.
 
Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach z tak cudownymi kobietami. Dziękuję organizatorkom, dziękuję wszystkim i dziękuję sobie :)”
 
Iwona
 

„Jestem uczestniczka warsztatów od początku kiedy tylko zaistniały.Jesteśmy grupą kobiet w rożnym wieku z różnymi zainteresowaniami, pasjami oraz poglądami na życie. Każda z nas ma swoje słabości, smuteczki, problemy ale tez radości, zwycięstwa i sukcesy. Bardzo dobrze rozmawia się nam o wszystkim, wspieramy się w trudnych chwilach, dzielimy się doświadczeniami razem się śmiejemy i płaczemy jeśli jest taka potrzeba.

Bardzo serdecznie polecam warsztaty rozwojowe „ Rozwiń skrzydła” jeżeli chcesz poznać nowe ciekawe fantastyczne osoby, jesteś zamkniętą albo wręcz przeciwnie bardzo otwarta osoba to zapraszamy serdecznie. Panie prowadzące to dwie miłe, ciepłe, wyrozumiałe psychoterapeutki Kasia i Aneta które otwierają nam umysł i oczy na rożne spawy. Ciekawe ćwiczenia, mądre książki, ważne tematy, świetna rodzinna atmosfera i dużo dużo ciepła. Tu na prawdę rozwijamy swoje życiowe skrzydła i lecimy daleko daleko i nic nas już nie zatrzyma ……”

Sylwia