Zapraszam do udziału w półrocznej grupie rozwojowej dla Kobiet.

W tej edycji tematem będzie poznawanie swojej kobiecości i seksualności. Będziemy rozwijały samoświadomość, praktykowały uważność i zgłębiały tajniki swojej kobiecości. Warsztaty będą się obywały w oparciu o książkę „Slow sex” Hanny Rydlweskiej i Marty Niedźwiedzkiej.

Terminy:
24.03, 14.04, 12.05 godz: 16:00 – 20:00 koszt: 100 zł.
4.04, 25.04, 16.05, 06.06 godz: 17:30 -19:30 koszt: 50 zł.

Wyjazd 1-3 czerwiec. Koszt 300 zł.

Miejsce: Katowicki Instytut Psychoterapii.

Do grupy można dołączyć w każdej chwili i w każdej chwili zrezygnować.

Zgłoszenia przyjmowane są na dwa tygodnie przed terminem. Zajęcia odbywają się pod warunkiem zebrania 5 osobowej grupy.

 

 

Opinie uczestniczek poprzednich warsztatów:

„Na pierwsze spotkanie namówiła mnie koleżanka z dawnej pracy. Pojechałam więc troszkę dla towarzystwa i raczej z nastawieniem, że i tak większość weekendów mi wypada więc raczej na dłuższą metę spotkania dla mnie odpadają. Po zajęciach wiedziałam, że zrobię wszystko żeby móc się spotykać z dziewczynami. W sumie uważam się za szczęśliwą osobę i w tym momencie nie szukałam wsparcia, jednak zdałam sobie sprawę że dobre i szczere relacje są potrzebne każdemu, niezależnie co porabia w życiu. To właśnie znalazłam na „skrzydłach”.

Spędziłyśmy ze sobą mało czasu (gdy to podsumowałam wyszło 24h), ale czuję, że mamy do siebie duże zaufanie, akceptujemy się wzajemnie. Możemy sobie powiedzieć dużo, czasem bawet więcej niż wiedzą o nas bliscy. Na spotkania zawsze czekam z utęsknieniem, bo wiem że będę mogła się wygadać i będę wysłuchana. Do tego stopnia spotkania są dla mnie ważne, że są priorytetem w moim kalendarzu i są dla mnie czymś w rodzaju świętości.”

Marta

„Radość, zaufanie, wspaniała atmosfera, otwartość. To nie są wszystkie atuty naszych wyjazdowych, kobiecych, skrzydlatych warsztatów.

Podczas wyjazdu stałam się posiadaczką najpiękniejszych marzeń.
Dokonałam największych odkryć.
Wyrzuciłam brudy, które zalegały.
Zrozumiałam że szczęściu tylko trochę trzeba pomóc.
Zostałam zaakceptowana taka jaka jestem.

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach z tak cudownymi kobietami. Dziękuję organizatorkom, dziękuję wszystkim i dziękuję sobie :)”

Iwona