Dziś są moje 38 urodziny. Dziś też jest rocznica mojej działalności w necie. Z tej okazji nagrałam audycję podsumowującą ten czas. Mówię też o swoich planach na przyszłość.

Zapraszam do posłuchania:

przez Katarzyna Kopczak dodano 10 lipca 2017
Prenumerata: iTunes – Android – RRS
Pobierz: pilk mp3 – (Czas trwania 37:05 – 34 MB)
Facebook

Moje koty: Johny i Ozzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tego miejsca chciałam podziękować osobom, bez których nie powstałby ten blog, ani audycja: Michałowi Szafrańskiemu, Ewelinie Muc, Oli Budzyńskiej, Borysowi Kozielskiemu. Dziękuję też moim wiernym czytelnikom i słuchaczom: Iwonie, Anecie, Justynie, Grzegorzowi, Markowi, Andrzejowi i wszystkim innym, którzy mnie wspierają. Najbardziej dziękuję moim kochanym córkom, które są dla mnie bardzo cierpliwe, nawet jeśli cześć tej mojej internetowej działalności robi się kosztem naszego wspólnego czasu, a dziś zrobiły dziś dla mnie tort;)

 

 

 

 

 

 


Droga/i czytelniku/czytelniczko, słuchaczko/słuchaczu,

Po pierwsze dziękuję Ci, że przeczytałeś/aś ten wpis lub posłuchałaś/eś audycji.
Po drugie bardzo jestem ciekawa, czy jest on dla Ciebie wartościowy. Czy przeczytałeś/aś, posłuchałaś/eś tu coś, o czym nie wiedziałeś/aś. Podziel się proszę swoimi wrażeniami w komentarzach.
Po trzecie bardzo chcę poruszać tu tematy, które będą pomocne i ważne dla Ciebie. Z Twoim wsparciem i podpowiedziami, będzie to dla mnie zdecydowanie łatwiejsze. Potrzebuję Twoich komentarzy, opinii, pytań po to, by ta strona mógła się rozwijać.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci dobrego dnia.


Lin do mojego kanału na You Tube. Zachęcam do prenumeraty (subskrypcji).
Link do mojego Facebooka. Zapraszam do polubienia.
Link do audycji (podcastu) w iTunes. Zachęcam do prenumeraty (subskrypcji).