Pierwszy odcinek mojej audycji „Nie tylko o psychoterapii”.

Jestem bardzo dumna. Masa pracy. Jest dokładnie 23:23. Pracuję już od stycznia, z dużymi przerwami. Dziś od 5:00 montuję, tworzę RRS i inne. Jestem już tak zmęczona, że ledwo widzę na oczy…22:00 to godzina o której wyłącza się mój mózg. Tak więc, nie napiszę już nic więcej.;)

Posłuchajcie:

przez Katarzyna Kopczak dodano 10 maja 2017
Prenumerata: iTunesAndroidRRS     
Pobierz: pilk mp3 – (Czas trwania 13:12 – 12 MB)
Facebook

12.05.2017 r.

Dwa dni później….

Dziś publikuję pierwszy odcinek w iTunes. Potrwa to jeszcze parę godzin lub dni. Jak tylko zostanie zatwierdzony, zaraz Was powiadomię. 
No to przejdźmy do meritum: O czym jest ta audycja? Dla kogo? Po co?
Tego wszystkiego dowiecie się z audycji. A właściwe, jeśli przesłuchaliście – na co mam nadzieję – to już wiecie;)
Generalnie audycja ma rozszerzać formułę bloga. Od niedzieli mam taki plan, że będę nagrywać transmisje na żywo na moim fanpagu na Facebooku , potem film znajdzie się na moim kanale na You Tube,  dźwięk z niej pochodzący, będzie transferowany do audycji, a potem, to wszystko znajdzie się na blogu, wraz z przepisanym nagraniem w formie pfd.

W odcinku mówię w szczególności o tym:

  • Kim jestem
  • W jakim nurcie psychoterapii pracuję
  • Jak to się stało, że nagrywam tą audycję
  • Kto jest dla mnie inspiracją
  • O czym będę mówić w moich audycjach
Kilka informacji organizacyjnych
  1. Audycja „Nie tylko o psychoterapii” będzie dostępna w iTunes oraz w katalogu podcastów: podcasty.info. Proces akceptacji mojej audycji w iTunes może potrwać do kilku dni, więc proszę o chwilę cierpliwości. Jak już będę wiedziała, że widać ją w iTunes, to zaktualizuję ten wpis i opublikuję bezpośredni link do prenumeraty.
  2. Jeśli chcesz, to możesz zaprenumerować audycję już teraz korzystając z nowego RSS, na którym znajdować się będzie audycja: http://feeds.feedburner.com/NIETYLKO

Linki, wymienione w mojej audycji:

W notatkach dotyczących każdej audycji, będę zamieszczała komplet linków związanych z zagadnieniami, o których mówiłam podczas tej audycji. W tym tygodniu są to:

Liczę na Twój komentarz

13 minut – tyle trwa mój pierwsza moja audycja. Dziękuję Ci jeśli zdecydowałeś/aś się jej wysłuchać i mam do Ciebie wielką prośbę. Napisz mi proszę w komentarzu jak Ci się podoba. Jak Ci się podoba okładka? Czy taka forma komunikowania się ma dla Ciebie sens? Co mogę poprawić? Będę wdzięczna za każdy komentarz.

Do usłyszenia w następnym odcinku.

Treść podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (plik PDF).