Czy kiedykolwiek doświadczyłaś tego, że…

…czujesz, że źle Ci ze sobą samą? Rozpamiętujesz każde potknięcie w nieskończoność, a Twoje życie przypomina niekończące się pasmo złych wyborów i porażek?
…masz wrażenie, że w relacjach z innymi godzisz się na wszystko, by uszczęśliwić drogą osobę, nawet kosztem własnego dobrego samopoczucia lub rezygnacji z własnych planów?
…czujesz, że głos więźnie Ci w gardle, kiedy Twój szef przynosi na Twoje biurko pokaźną stertę dokumentów i chciałby, abyś Ty zajęła się tym po godzinach pracy? Masz wrażenie, że nie możesz w pełni rozwinąć swoich możliwości jako specjalistka, a  na myśl rozmowy z przełożonym o ciężko wypracowanym przez Ciebie awansie lub rozwojowym projekcie miękną Ci kolana?
…walczysz z głosem wewnętrznego krytyka, który mówi Ci, że nie jesteś dość dobra jako specjalistka i nie spełnisz swoich marzeń? Łapiesz się na myślach, że jesteś niewystarczająco dobrą córką, partnerką, żoną lub mamą i przez to czujesz, że najważniejsze relacje w Twoim życiu nie dają Ci maksimum radości i spełnienia?
…masz za sobą dzieciństwo, które było pełne trudnych historii? Wciąż starasz się zapomnieć o przeszłości, a tamte wspomnienia wciąż wracają i nie pozwalają Ci w pełni cieszyć się życiem?

Sprawdź mój kurs online

Odkryj swoją wartość

PROGRAM OPARTY O NAJNOWSZE ODKRYCIA NEUROPSYCHOLOGII

Zyskaj odwagę do życia na własnych zasadach i twórz piękne, wartościowe relacje z innymi ludźmi.

Dołącz do programu!