Zapraszamy do udziału w półrocznej grupie rozwojowej dla Kobiet.

W tym roku tematem będzie poszukiwanie siebie i swojego miejsca w życiu oraz powrót do swoich głęboko ukrytych pragnień. Warsztaty będą się obywały w oparciu o książkę „Droga artysty” Julii Cameron.

Terminy spotkań: 9 września, wyjazdowy 6-8 października (warsztat wyjazdowy „Gościniec nad Prosną”), 25 listopada, 9 grudnia, 20 stycznia i 17 lutego. Szkolenia stacjonarne odbywają się w godz: 10:00-14:00 w siedzibie Katowickiego Instytutu Psychoterapii w Katowicach przy ul. Franciszkańskiej 25.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca sierpnia 2017 r.

Grupa będzie liczyła do 10 osób.

Koszt półrocznej grupy 700 zł. (5 spotkań stacjonarnych, jedno wyjazdowe). Płatne z góry lub w 6 ratach. Nieobecność nie zwalnia z opłaty.

Serdecznie zapraszam.

Przeczytaj także wpis o poprzednich naszych grupach, który znajdziesz TUTAJ.

Opnie uczestniczek o warsztacie:

„Na pierwsze spotkanie namówiła mnie koleżanka z dawnej pracy. Pojechałam więc troszkę dla towarzystwa i raczej z nastawieniem, że i tak większość weekendów mi wypada więc raczej na dłuższą metę spotkania dla mnie odpadają. Po zajęciach wiedziałam, że zrobię wszystko żeby móc się spotykać z dziewczynami.

W sumie uważam się za szczęśliwą osobę i w tym momencie nie szukałam wsparcia, jednak zdałam sobie sprawę że dobre i szczere relacje są potrzebne każdemu, niezależnie co porabia w życiu. To właśnie znalazłam na „skrzydłach”. Spędziłyśmy ze sobą mało czasu (gdy to podsumowałam wyszło 24h), ale czuję, że mamy do siebie duże zaufanie, akceptujemy się wzajemnie. Możemy sobie powiedzieć dużo, czasem bawet więcej niż wiedzą o nas bliscy.

Na spotkania zawsze czekam z utęsknieniem, bo wiem że będę mogła się wygadać i będę wysłuchana. Do tego stopnia spotkania są dla mnie ważne, że są priorytetem w moim kalendarzu  i są dla mnie czymś w rodzaju świętości”

Marta