DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Z okazji premiery nowych programów edukacyjnych i Black Friday udostępniłam najskuteczniejsze rozwiązania, abyś szybko zwiększyła poczucie własnej wartości, systemowo opanowała stres związany z pandemią i połączyła zdrowie psychiczne ze zdrowiem ciała.

Akcja kończy się w poniedziałek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dziękuję Ci!


Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałaś się opisem, kliknęłaś i weszłaś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby zbudować lub znacznie poprawić jakość swojego życia i z odwagą realizować swój prawdziwy potencjał.

Jeśli tak, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość ponieważ …

Z okazji Dni Zdrowia Psychicznego oraz premiery 2 moich nowych kursów, na tej stronie udostępnię Ci rozwiązanie, które szybko i skutecznie pomoże zbudować adekwatne poczucie własnej wartości, pokonać stres związany z pandemią i jego konsekwencjami oraz poznasz sposoby dbania o swoje zdrowie fizyczne. Warto przeczytać ten opis w całości tym bardziej, że część rozwiązań prezentuję po raz pierwszy, a jedna z propozycji jest limitowana.

 

Otóż widzisz, z treści dziesiątek maili, setek ankiet  i komentarzy, które odbieram po każdej publikacji materiałów edukacyjnych, wynika, że to co stanowi największe wyzwanie i problem wśród czytelników takich jak Ty, to: 
(sprawdź, który punkt najbardziej dotyczy Ciebie)

 1. Czujesz strach przed opiniami bliskich (otoczenia, rodziny, klientów)
 2. Wewnętrzne blokady, przez które nie rozwijasz się na 100% (ani nawet na 80%)
 3. Nie masz już siły walczyć o swoje zdanie, swoje marzenia
 4. Masz dość stresu i codziennej gonitwy, bez chwili odpoczynku i cieszenia się tym co masz
 5. Zapomniałaś już o swoich marzeniach i planach na podbój świata
 6. Nie akceptujesz siebie i wciąż krytykujesz siebie
 7. Na dodatek ta pandemia, ciągłe zmiany, praca, zdalna, nauczanie, które jest żartem i brak spotkań z ludźmi dobija Cię na całego!

 

Znam dokładnie te problemy i wiem jak się czujesz gdy spoglądasz w głąb siebie, ponieważ byłam tam setki razy z moimi klientami. Dokładnie w takim samym miejscu, w którym jesteś Ty teraz.

Opracowałam jednak rozwiązanie, które diametralnie odmieniło jakość życia moich klientów (i pozwoliło im nabrać życiowego rozpędu), a które za chwilę Ci udostępnię.

Przejdźmy do rzeczy

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że nawet najlepsza praca, relacja czy pasja bez prawdziwej i szczerej wiary w swoją wartość, pozostaje tylko świetnie brzmiącym pomysłem i na dłuższą metę stanie się przyczyną stopniowego kroczenia w ciemną stronę swoich emocji.

 

Widzisz, za to jakie masz życie, relacje, zarobki w dużej mierze odpowiada dokładnie jeden czynnik, to poczucie własnej wartości

To właśnie ono jest dla Twojego życia jest jak tlen. Gdy odkrywasz je, to tak jakbyś nabrał powietrze w płuca. Pojawiają się nowe szanse, nowe relacje, niespodziewane propozycje. Trochę jakby ktoś stał za Twoimi plecami i usuwał kłody spod nóg.

Z pewnością domyślasz się co się stanie w chwili gdy zapomnisz zadbać o siebie, odrobinę odpoczynku i refleksji. Działasz na automacie szarych dni i mentalnie obumierasz.

Można powiedzieć „mocne słowa”. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że spotkałam już setki takich osób na psychoterapii to trudno się z nimi nie zgodzić. Mijają Cię każdego dnia.

A przecież to wszystko może wyglądać zupełnie inaczej


Tak, to prawda, że moi kursanci przechodzą niejednokrotnie znaczącą przemianę. Odrzucają utarte przekonania, poznają nieznany punkt widzenia. Niejednokrotnie zderzają się ze ścianą i… przebijają ją. Pracują nad sobą, ale te zmiany szybko odbijają się na ich otoczeniu.

 

Co więcej, jeśli się dobrze przyjrzysz, bardzo duża część świata nie chce byś się zmieniała. Niejednokrotnie w walce o siebie usłyszysz „Zmieniłaś się”, „Nie jesteś taka jak kiedyś”, „To już nie jesteś prawdziwa Ty”.

 

Pamiętaj jednak, ze takie słowa najmocniej świadczą o… osobie, która je wypowiada.

 

Być może brzmi to (szczególnie w Polsce) dość zuchwale i możliwe, że mylnie odbierasz to jako „chwalenie się” ale z drugiej strony dlaczego miałabym to ukrywać skoro etycznie pomagam ludziom realizować ich potencjał i iść przez życie z podniesioną głową.

 

Konkretnie, chcesz poznać ich sekret? Co dokładnie robią, że uzyskują takie wyniki?

 

Chcesz poznać kilka opinii, osób, które przeszły przez moje programy?

 

„Dzięki temu kursowi odkryłam swoje przekonania, myśli, wzorce, zablokowane emocje. Uświadomiłam sobie, jak one wpływają na postrzeganie siebie i swojego poczucia wartości.”

„Przemyślana, spójna koncepcja całego kursu sprawiła, że każdy z zaciekawieniem i ochotą zaglądał co dnia na platformę i realizował wszystkie zadania, mimo tego, iż nie były one dla nas czasami łatwe.”

 

„Udział w kursie „Odkryj Swoją Wartość” był niesamowitą, inspirującą podróżą w głąb siebie po zakamarkach własnego poczucia wartości.

 

Podróżą, dzięki której na nowo odkryłam siebie, zmieniło się moje myślenie na temat swojej wartości. Dzięki pracy w tym kursie dowiedziałam się, nauczyłam, że powinnam bardziej dbać o siebie.”

 

Będę z Tobą absolutnie szczera. Mam obecnie tak dużo pacjentów w gabinecie, że postanowiłam tworzyć produkty dostępne dla wielu osób jednocześnie. Wiem, że dzięki temu ta krótka akcja na której stronie właśnie jesteś, jest chęcią pomocy tym, którzy chcieliby ruszyć do przodu nie wydając tysięcy złotych na wielkie programy szkoleniowe czy długotrwałą psychoterapię.

 

W tym miejscu mam dla Ciebie świetną wiadomość

 


Skoro przeczytałaś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że chciałabyś zrobić odważny krok do przodu i rozpocząć pracę nad swoimi emocjami, postawami i reakcjami. 
mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję.

Musi jednak obiecać samej sobie, że nie tylko dołączysz do moich kursów, ale je realnie przerobisz. Teoria, choćby najcenniejsza nie pomoże Ci oderwać się od dotychczasowych przekonań i schematów działania.

 

 

Oto co dla Ciebie mam

Przygotowałam 4 propozycje, w tym jedną limitowaną, która po prostu… Sama zobacz.

Każdy program posiada specjalną gwarancję na konkretny wynik lub 100% satysfakcji.

Każdy z nich ma na celu pomóc Tobie w 1 z 3 głównych obszarów (sprawdź, który najbardziej chciałbyś poprawić)

1) Zbudować mocny fundament, na którym wybudujemy adekwatne poczucie własnej wartości, a przez to zaczniesz realizować siebie, poprawisz relacje i wrócisz do realizacji swoich marzeń i pasji.

 

 

 

2) Pozbyć się nadmiernego stresu wynikającego z nagłych zmian w pandemii, zbadać na co masz wpływ i opracować kroki stabilizujące Twoje emocje.

 

 

 

3) Holistycznie zadbać o ciało i umysł pod okiem specjalistek z dziedziny dietetyki i psychoterapii

 

Zanim skorzystasz jest jeszcze jedna ważna kwestia,
niestety mam w tym miejscu złą wiadomość


Jeśli obserwujesz moje działania od dłuższego czasu, domyślasz się, że mój grafik jest od rana do wieczora wypełniony zadaniami. W związku z tym naturalnym jest, że część programów musi być ograniczona pod względem osób, które jestem w stanie z najwyższą jakością obsłużyć.

 

Piszę o tym dlatego, że jeśli odłożysz zapisy na później, wolnych miejsc na limitowany pakiet może zabraknąć. Dlatego też jak widzisz warto działać szybko, tym bardziej że niczym przecież nie ryzykujesz.

Co jest również bardzo istotne, tę akcję zapisów zakończę w poniedziałek o 22:00 (poniżej umieściłam zegar abyś wiedziała ile jeszcze zostało czasu) lub w momencie zajęcia 100% każdego z programów.

Akcja kończy się w poniedziałek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

 

Wybierz teraz najlepsze dla siebie rozwiązanie:

 

 

ODKRYJ SWOJĄ WARTOŚĆ – DOSTĘP DOŻYWOTNI

To mój najważniejszy program, który pomaga zbudować mocne fundamenty adekwatnego poczucia własnej wartości.  Odbierz dostęp do kompleksowego, 5-tygodniowego programu video.
Codzienne instrukcje wideo, narzędzia i zeszyty ćwiczeń. 


Ostatni dostęp w tym roku.

 

NOWOŚĆ: PORADNIK PANDEMICZNY
Mały poradnik zdrowia psychicznego w trakcie pandemii.

Co się stanie jeśli połączymy wiedzę o emocjach, najskuteczniejsze ćwiczenia sprawdzone przez tysiące klientów oraz praktyczne narzędzia radzenia sobie ze stresem? To musi się skończyć zmniejszeniem poziomu stresu, opanowaniem nieznanego i wzięciem życie w swoje ręce, nawet w nieprzewidywalnych czasach pandemii. A to wszystko w premierowej cenie, która obowiązuję tylko kilka dni.

Dostęp z rabatem -30% tylko do 30.11.2020

NOWOŚĆ – BĄDŹ SZCZĘŚLIWA I CHUDNIJ
W 15 minut dziennie możesz zyskać holistyczne podejście do dbania o swoje ciało i umysł. Jest to przestrzeń pełna cennej, uporządkowanej wiedzy o odżywianiu, wsparta treningiem uważności i poradami psychoterapeutów, okraszona przyjemnymi ćwiczeniami. Wierzymy w holistyczne podejście do człowieka.  

Kurs zawiera filmy video, zdrowe przepisy na smaczne dania, praktyczne ćwiczenia do wdrożenia.

Tylko 20 miejsc z rabatem -40% (do 30.11.2020)

MEGAPAKIET ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Z tym pakietem połączysz wiedzę z zakresu budowania poczucia własnej wartości, redukcji stresu i zmian spowodowanych pandemią oraz połączysz swoje zdrowie psychiczne z dbaniem o ciało, równowagę i zdrowie.

UWAGA OSTRZEŻENIE: Po przejściu tych 3 kursów, Twoje patrzenie na siebie i świat dookoła może znacząco się zmienić. Zaczniesz dbać o swoje relacje, stawiać granice, troszczyć się o swoje zdrowie i będziesz odporna na bezzasadną krytykę.

Pakiet zawiera:
1. 5-tygodniowy program Odkryj Swoją Wartość (wartość 2195 PLN)
2. Kurs Poradnik Pandemiczny (wartość 99 PLN)
3. Kurs Bądź szczęśliwa i chudnij (wartość 147 PLN)

BONUS
+ Zestaw 4 zeszytów ćwiczeń do pracy z emocjami (wartość 195 PLN)
+ 30-minutowa konsultacja, aby wybrać dla Ciebie najlepszą kolejność przerabiania szkoleń z pakietu

Wszystkie kursy otrzymujesz dożywotnio czyli płacisz raz i wracasz do nich tak często jak potrzebujesz. Dostępy zostaną przyznane we wtorek (1.12.2020).

Pakiet z bonusami jest wart 2816 PLN, jest obecnie dostępny za 595 PLN.

Limitowana ilość: Tylko 12 miejsc z potężnym rabatem!

 

Zrobiłam co w mojej mocy, aby pokazać Ci jak te programy mogą Ci pomóc ruszyć do przodu.

To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie postawy i sposoby działania, które miałaś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwiła w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami, a następnie wdrożysz metody, które pomogły już setkom moich klientów i kursantów żyć tak jak o tym marzyli. Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby skorzystać z propozycji

 

Kliknij tutaj i wybierz swój program

Dlaczego warto uczyć się od Kasi?

Katarzyna Kopczak – psychoterapeuta

 1. Kilkuset zadowolonych klientów w gabinecie
 2. Dziesiątki pozytywnych opinii na portalu ZnanyLekarz.pl
 3. Kilka tysięcy fanów na Facebooku, Youtubie, Instagramie i liście mailowej
 4. Twórca programów szkoleniowych dla osób indywidualnych, które chcą lepiej radzić sobie z emocjami.
 5. Mama dwóch nastolatek
 6. Pasjonatka życia

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie aby rozwinąć odpowiedź:

Od którego rozwiązania zacząć? Co jest dla mnie?

Jeśli jesteś osobą początkującą wybierz program Odkryj Swoją Wartość, a dokładniej pakiet, który jest najkorzystniejszy pod względem cena-jakość. 

Jeśli chcesz pozbyć się stresu, nagromadzonych napięć i odnaleźć w pandemicznej rzeczywistości to polecam Poradnik Pandemiczny.

Jaka jest różnica między szkoleniami?

Odkryj Swoją Wartość to duży 5-tygodniowy program, w którym codziennie otrzymujesz nowy film, pliki i ćwiczenia. Czas jego wdrożenia to minimum 5 tygodni (choć dla niektórych to tempo było za duże i przerabiali go wolniej).

Poradnik Pandemiczny to skondensowany proces radzenia sobie ze stresem i zapobiegania jego eskalacji. Jego wdrożenie potrwa maksymalnie kilka dni.

Bądź zdrowa i chudnij to kurs dla osób potrzebujących holistycznego spojrzenia na połączenie – ciało-umysł, wsparcia w tworzeniu nawyków żywieniowych i motywowania się do aktywności ruchowej.

Jaką mam gwarancję, że u mnie zadziała?

Niestety nie ma gwarancji, że osiągniesz choćby minimalny progres.

Mówię Ci to już teraz szczerze ponieważ jeśli nie prowadzę osobiście psychoterapii lub nie pracuję z Tobą bezpośrednio – nie jestem w stanie zmusić Cię do pracy, a tym samym nie mogę dać gwarancji.

Zastosowałam jednak gwarancję satysfakcji przy wszystkich programach. Jeśli po przerobieniu programu i zastosowaniu technik nie będziesz zadowolony z wyniku – możesz wystąpić o zwrot w ciągu 30 dni od zakupu. 

Jeśli kupujesz mój program to nie chomikuj go, ale wykorzystaj w pełni to, co dla Ciebie przygotowałam.

Które produkty są nowe?

Poradnik Pandemiczny oraz Bądź zdrowa i chudnij to nowe programy. Ich cena będzie wzrastać.

Program Odkryj Swoją Wartość miał już dwie edycje, kolejną przewiduję dopiero w przyszłym roku. 

 

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, wystarczy, że podczas zamówienia wprowadzisz dane do faktury. 

Jeśli jej nie otrzymasz w ciągu 3 dni, skontaktuj się ze mną na adres biuro@katarzynakopczak.pl

Jestem stałym klientem. Dostanę bonusy lub rabat?

Obecne ceny są już po bardzo dużym rabacie. Dla stałych klientów (minimum 2 lata od pierwszego zakupu i zamówienie powyżej 3 licencji) zapraszamy na biuro@katarzynakopczak.pl

Kiedy będą udostępniane poszczególne rozwiązania?

Część rozwiązań jest już dostępnych natomiast dostępy zostaną nadane po zakończeniu promocji czyli 1 grudnia 2020. 

Jakie są dostępne formy płatności?

Przelewy24 (większość najpopularniejszych polskich banków) oraz Paypal.

Jeszcze się zastanawiasz?

Podejmij decyzję i skorzystaj z moich kursów.
Pamiętaj, że obowiązuje Cię 30- dniowa gwarancja satysfakcji.