Nie tylko o psychoterapii

Nazywam się Katarzyna Kopczak i od ponad 10 lat pomagam ludziom odnaleźć równowagę w życiu, zbudować adekwatne poczucie własnej wartości oraz tworzyć głębokie i serdeczne relacje z ludźmi.

O mnie

Przedstawiam konkretne i sprawdzone sposoby samopomocy.
Jeśli chcesz być szczęśliwszy, mieć lepszy kontakt ze sobą i swoimi emocjami oraz innymi ludźmi to ten blog jest właśnie dla Ciebie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus odio enim, elementum a placerat in, eleifend in lectus. In congue massa eget consectetur imperdiet. Aenean finibus urna nec risus vulputate, ut imperdiet orci rhoncus. In hac habitasse platea dictumst. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. 

Znajdziesz mnie tutaj:

W swojej pracy wykorzystuję moje talenty, które pomagają mi osiągnąć…

01

Empatia

Mój talent jest związany z budowaniem relacji.

02

Czar

Mój talent sprawia, że

03

Maksymalista

Głęboko wierzę, że…

04

Optymista

Cechuje mnie…

05

Rozwijanie innych

Cechuje mnie…

Moja oferta

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In in mi et odio bibendum tincidunt ac vel neque. Duis ullamcorper lorem nec nunc efficitur efficitur. Sed malesuada consequat massa, vel feugiat est ornare at. Maecenas volutpat eleifend dui. Vivamus aliquet venenatis quam, eu vehicula sapien vehicula a.

Kursy online

Sed luctus sed neque at mollis. Pellentesque porta sit amet neque pellentesque feugiat. Integer in feugiat turpis. In a quam orci.

Warsztaty stacjonarne

Sed luctus sed neque at mollis. Pellentesque porta sit amet neque pellentesque feugiat. Integer in feugiat turpis. In a quam orci.

Zeszyty do pracy z emocjami

Sed luctus sed neque at mollis. Pellentesque porta sit amet neque pellentesque feugiat. Integer in feugiat turpis. In a quam orci.

Podcast  „Nie tylko o psychoterapii”

Posłuchasz tutaj o psychoterapii, a także o sprawach dnia codziennego: miłości, związkach, dzieciach. 

W tym odcinku zachęcam Was do lektury książek o psychoterapii autorstwa Nancy Mc Williams, do lektury „Rodzeństwa, bez rywalizacji”, a także do prenumeraty kanału Arleny Witt „Po cudzemu”.

Zapraszam do wysłuchania mojej recenzji książki Davida Carbonella: „W pułapce niepokoju”.

Czym jest Smutek? Do czego służy? Jak się objawia? Jak sobie z nim radzić? Tego wszystkiego dowiesz się w dzisiejszym odcinku Akademii Emocji. 

Blog

Najnowsze wpisy na blogu

Odc. 22 – Odkryj swoją wartość

Odc. 22 – Odkryj swoją wartość

Odkryj Swoją Wartość. W tym odcinku opowiem o odkrywaniu swojej wartości. Każdy z nas ma ją od urodzenia do śmierci. Jest niezbywalna. Czym jest? Jak ją widzieć? Co robić, gdy tracimy wiarę w...

Odc. 21 – Kryzys jako szansa

Odc. 21 – Kryzys jako szansa

Kryzys jako szansa. Zapraszam Was do wysłuchania najnowszego odcinka podcastu. Nie było mnie z Wami dwa lata, za co bardzo przepraszam. Jeśli chcecie wiedzieć dlaczego, zapraszam do wysłuchania tego...

Odkryj swoją wartość!

Odkryj swoją wartość!

Czy kiedykolwiek doświadczyłaś tego, że… …czujesz, że źle Ci ze sobą samą? Rozpamiętujesz każde potknięcie w nieskończoność, a Twoje życie przypomina niekończące się pasmo złych wyborów i porażek?...

Opinie o współpracy

Zobacz, jak pomagam odnaleźć pewność siebie i odzyskać radość życia.

Dlaczego polecam warsztaty Kasi Kopczak? Bo każdy z nas ma przebogate wnętrze, warto je odkrywać. Czas spędzony z grupą pod okiem terapeutki- Kasi był dla mnie najlepszym prezentem jaki mogłam sobie dać, takim duchowym SPA. 

To wszystko było wielką inspiracją i motorem dla ważnych życiowych zmian.

Marta Matlingiewicz

Z Kasia poznałyśmy się dużo wcześniej. Znając już Kasi podcasty postanowiłam dołączyć do cyklu spotkań “Porozmawiajmy o”, na których Kasi profesjonalizm, rzeczowość, subtelność i serdeczność zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Już pierwsze spotkanie przyniosło wiele dobrego, mogę śmiało powiedzieć, że popchnęło mój świat w dobrym kierunku.

Od tego czasu spotykałyśmy się z Kasią regularnie w wąskim gronie, ale każde spotkanie było dla mnie bogate w treść i bardzo odkrywcze. Polecam serdecznie spotkania z Kasią i tym samym dziękuję za to co zmieniło we mnie.

Agnieszka Boryczko

Pani Katarzyna jest cudowną, bardzo mądrą psychoterapeutką. Umie słuchać i prowadzić rozmowę. Jej przyjazne nastawienie powoduje, że łatwo jest się otworzyć. Chodzę na terapię do Pani Katarzyny już ponad rok, więc moja opinia jest zbiorem odczuć ze wszystkich wizyt. Nie jest to moja pierwsza psychoterapia, ale jest to pierwsza psychoterapia, w której chce uczestniczyć i, która daje efekty. Bardzo polecam!

Agnieszka

Pani Katarzyna to pełna empatii, wyrozumiałości i serdeczności osoba. Na spotkaniach tworzy atmosferę ciepła i spokoju, co sprawia, że łatwiej się „otworzyć” i rozmawiać o swoich problemach. Potrafi cierpliwie słuchać, a co najważniejsze wychwytywać z rozmowy kwestie często dla nas samych niesłyszalne i ważne z perspektywy pracy nad problemem. Spotkania z Panią Kasią sprawiają, że człowiek dostrzega perspektywę zmian i z jej pomocą odnajduje właściwą drogę. Serdecznie polecam spotkania z Panią Katarzyną.

Anna

Nie żyjesz po to, by spełniać marzenia, pragnienia i życzenia rodziców, partnera lub dziecka. Nie jesteś również zobowiązany do tego, by chronić innych przed konsekwencjami ich postępowania. Jesteś po to by istnieć, rozwijać się i odpowiadać za siebie.

Sharon Wegscheider-Cruse
Newsletter