Zapraszam Was na mój pierwszy kurs on line.

Znajdziecie go na stronie: www.badzszczesliwaichudnij.pl.  Jest o zdrowym odżywianiu i dbaniu o siebie. Miłym efektem ubocznym będzie utrata zbędnych kilogramów. Dziś robiłam na Facebooku swoją pierwszą transmisję na żywo. Zobaczcie sami:

 

W tym kursie nie przekazujemy gotowych recept na rozwiązanie wszystkich problemów z wagą. Wręcz przeciwnie – mówimy wyłącznie o podstawach. Jeśli szukasz drogi na skróty – to od nas jej nie dostaniesz. My wierzymy, że tylko solidna praca u podstaw i wdrożenie dobrych nawyków związanych z odżywianiem i aktywnością fizyczną, ma szansę spowodować trwałą poprawę TWOJEJ SYLWETKI, ale przede wszystkim TWOJEGO ZDROWIA.

To, co otrzymasz, to konkretne rozwiązania i działania, które są absolutną podstawą wymaganą na drodze do zdrowia, szczupłej sylwetki i szczęścia. O wszystkim opowiadamy oczywiście przez pryzmat walki z kilogramami, ale ten kurs przyda się każdemu – także osobom, które nie mają nadprogramowych kilogramów i chcą się upewnić, że są na dobrej drodze, by nigdy ich nie mieć.

Najbardziej skorzystają na nim:

• Osoby, które mają dziś nadwagę i nie potrafią same sobie z nią poradzić
• Osoby, które mają dziś parę zbędnych kilogramów i chciałyby w miarę szybko i na długo osiągnąć upragnioną sylwetkę.
• Osoby, które dzisiaj nie mają nadwagi, ale jednocześnie nie czują się dobrze ze sobą, są stale zmęczone, czują się ociężałe i senne.

Przy czym od razu uprzedzamy, że kurs wymaga od Ciebie ciężkiej, samodzielnej pracy. Musisz być przekonana, że chcesz zacząć się dobrze odżywiać. Że chcesz sama rozwiązać problem (i nie oczekujesz, że ktoś to zrobi za Ciebie).
Ten kurs nie jest przeznaczony dla osób, które szukają drogi na skróty – bo my w taką drogę nie wierzymy. Wierzymy jednak, że każdy może samodzielnie – krok po kroku – doprowadzić do takiej sytuacji, kiedy będzie się odżywiać, a nie jeść, kiedy będzie zdrowy i szczęśliwy sam ze sobą.

Zapraszam na stronę kursu oraz do zapisu na powiadomienia o kursie. Otrzymacie za darmo planer posiłków, który już dziś mozecie wykorzystać jako diagnozę tego, jak jecie, pijecie i jak się ruszacie. Ponadto, dzięki powiadomieniom nie przegapicie najważniejszych informacji o kursie, w tym terminów przedsprzedaży.

Posłuchajcie również odcinka mojej audycji, traktującego o kursie. Gościnnie wystąpiły w nim Aneta Czarlewska i Justyna Bieniek.

przez Katarzyna Kopczak dodano 28 maja 2017
Prenumerata: iTunesAndroidRRS     
Pobierz: pilk mp3 – (Czas trwania 9:05 – 8 MB)
Facebook


Drogi czytelniku,

Po pierwsze dziękuję Ci, że przeczytałeś ten wpis.
Po drugie bardzo jestem ciekawa, czy jest on dla Ciebie wartościowy. Podziel się proszę swoimi wrażeniami w komentarzach.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci dobrego dnia.