Odcinek 014: Podsumowanie roku i co dalej

, 4 komentarze

Dziś są moje 38 urodziny. Dziś też jest rocznica mojej działalności w necie. Z tej okazji nagrałam audycję podsumowującą ten czas. Mówię też o swoich planach na przyszłość.

Zapraszam do posłuchania:

przez Katarzyna Kopczak dodano 10 lipca 2017
Prenumerata: iTunes – Android – RRS
Pobierz: pilk mp3 – (Czas trwania 37:05 – 34 MB)
Facebook

Moje koty: Johny i Ozzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tego miejsca chciałam podziękować osobom, bez których nie powstałby ten blog, ani audycja: Michałowi Szafrańskiemu, Ewelinie Muc, Oli Budzyńskiej, Borysowi Kozielskiemu. Dziękuję też moim wiernym czytelnikom i słuchaczom: Iwonie, Anecie, Justynie, Grzegorzowi, Markowi, Andrzejowi i wszystkim innym, którzy mnie wspierają. Najbardziej dziękuję moim kochanym córkom, które są dla mnie bardzo cierpliwe, nawet jeśli cześć tej mojej internetowej działalności robi się kosztem naszego wspólnego czasu, a dziś zrobiły dziś dla mnie tort;)

 

 

 

 

 

 


Droga/i czytelniku/czytelniczko, słuchaczko/słuchaczu,

Po pierwsze dziękuję Ci, że przeczytałeś/aś ten wpis lub posłuchałaś/eś audycji.
Po drugie bardzo jestem ciekawa, czy jest on dla Ciebie wartościowy. Czy przeczytałeś/aś, posłuchałaś/eś tu coś, o czym nie wiedziałeś/aś. Podziel się proszę swoimi wrażeniami w komentarzach.
Po trzecie bardzo chcę poruszać tu tematy, które będą pomocne i ważne dla Ciebie. Z Twoim wsparciem i podpowiedziami, będzie to dla mnie zdecydowanie łatwiejsze. Potrzebuję Twoich komentarzy, opinii, pytań po to, by ta strona mógła się rozwijać.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci dobrego dnia.


Lin do mojego kanału na You Tube. Zachęcam do prenumeraty (subskrypcji).
Link do mojego Facebooka. Zapraszam do polubienia.
Link do audycji (podcastu) w iTunes. Zachęcam do prenumeraty (subskrypcji).

Odpowiedzi

 1. Marek
  | Odpowiedz

  Niestety, tematy do pracy, prowadzenia bloga czy nagrywania audycji masz niewdzięczny. Rzadko lajkujemy takie posty na fejsie, nie dzielimy ich ze znajomymi bo przecież ktoś może pomyśleć, że jakaś ułomność psychiczna dotyczy mnie. A przecież wiadomo, że nie dotyczy. Nie mnie. U mnie wszystko musi być ok, bo co by było jak by się znajomi dowiedzieli, że mam depresję, albo w pracy że jestem alkoholikiem, albo sąsiedzi że biegam do psychoanalityka. Świr znaczysię. Wtedy nikt nie patrzy na to, że ten grubas zrzucił już 20 kg, pijak od kilku lat jest trzeźwy, a ten z depresją od pół roku już nie wyje w poduszkę. Lepiej po cichu, bez rozgłosu żyć po staremu, czekać aż się ułoży a na fejsie wkleić od czasu do czasu zdjęcie wakacji, z uśmiechniętymi dziećmi, i policzyć lajki, i roztrząsać dlaczego ten dał a tamten nie dał, bo przecież powinien. Ale tym się nie przejmuj. To co robisz jest świetne i ma ogromną wartość. Nawet jeżeli pomaga tylko jednemu człowiekowi, który nikomu o tym nie powie. Ja trzymam kciuki za to, że po wakacjach dalej będę mógł poczytać na Twoim blogu fajne teksty i posłuchać ciekawych podcastów (okropne słowo). Pozdrawiam.

  • Katarzyna Kopczak
   | Odpowiedz

   Dziękuję Marku. To bardzo ważne, co piszesz. Zawsze z zaciekawieniem czytam Twoje komentarze. „Podcast” okropne słowo-zgadzam się w 100 % masz pomysł, jak je zastąpić? Czy „audycja” to nie jest za duże słowo? Chyba tak. Podziel się proszę jakimś neologizmem;) Jeszcze raz dzięki za dodanie otuchy w trudnych chwilach. Pozdrawiam.
   serdecznie.

 2. Łukasz
  | Odpowiedz

  Dzień dobry, cześć 🙂
  piszę tak przede wszystkim by wykazać interakcje i pokazać że dla tych 48 słuchaczy to bardzo cenne audycje. Moim zdaniem może temat niechętnie udostępniany ale niezwykle ważny i o bardzo dużym potencjale. Myślę że błędne miałaś założenie by blog zarabiał na afiliacjach moim zdaniem( ale ekspertem nie jestem) raczej buduje wizerunek eksperta i powinien dostarczać klientów fizycznych do gabinetu albo na konsultacje online tak jak to robi np. Radek Budnicki z podcastu Lepiej Teraz. Wspominałaś że polubiłaś nagrania wideo to może by zrobić krótki kurs rozwojowy: kilka podstawowych ćwiczeń plus gratis 30 min konsultacji online w atrakcyjnej cenie tak żeby realnie komuś pomogło i się rozniosło. Udanego wypoczynku i liczę na kolejne nagrania.

  • Katarzyna Kopczak
   | Odpowiedz

   Cześć Łukaszu,
   Bardzo dziękuję za komentarz i za ważne dla mnie słowa o tym, że moja audycja jest dla Ciebie cena. Dziękuję też za poradę odnośnie kursu rozwojowego. Przemyślę temat. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj nowy komentarz