„Nie z miłości” czyli jak budować relację z nastolatkiem

, Brak komentarzy

Dorastające dziecko, czyli nasz nastolatek niejednokrotnie zachowuje się jak kobieta w ciąży. I to bardzo dobrze, bo świadczy o prawidłowym rozwoju.

? A już w najbliższy wtorek, zapraszam na zamknięty, płatny, 2-godzinny wykład o tytule: „Nie” z miłości. Jak budować relację z nastolatkiem. Ten temat wymaga głębszego podejścia, bo jest niesłychanie skomplikowany.

Decydując się na dostęp, otrzymujesz:
1️⃣ pogłębiony, 2-godzinny webinar z wiedzą przygotowaną w łatwoprzyswajalny sposób. Nauczysz się jak komunikować się z nastolatkiem, co mówić i jak pracować na co dzień nad waszą relacją. Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.
2️⃣ roczny dostęp do nagrania z webinaru, aby wracać do tej wiedzy
3️⃣ kontakt mailowy pomocny przy sukcesach i porażkach w burzliwym procesie budowania więzi

Bonusy:
▶️ 20 pytań, by lepiej poznać swoje dziecko
Jeśli wasze rozmowy ograniczają się tylko do tematu lekcji w szkole, to początek wakacji jest świetnym momentem na poznanie dziecka od strony emocji, motywacji i spraw dla niego ważnych.

▶️ Lista książek, które musisz przeczytać
Okres dorastania to skomplikowany czas i warto zasięgnąć wiedzy, którą opracowali specjaliści. Dostarczę Ci lektur na minimum miesiąc, ale zaprocentuje to wartościowymi latami.

▶️ Pomysły na wspólne spędzanie czasu
Podam Ci listę sprawdzonych gier oraz rozrywek, które pozwolą wam wspólnie spędzić wartościowy czas.

▶️ Schemat dzielenia obowiązków domowych
Myślisz, że Twój nastolatek nawet nie kiwnie palcem przy domowych obowiązkach? Może masz racje! Podam Ci sposób jak lekko podać ten ciężki temat jemu oraz innym domownikom.

Cena za to wszystko jest niesamowicie niska, ale zależy mi na tym, aby w dostępny sposób dzielić się wiedzą.
? Koszt to tylko 5️⃣9️⃣ PLN, czyli mniej niż pół godziny z psychoterapeutą. Stworzenie tych wszystkich materiałów to godziny pracy i setki złotych.
? W cenie 7️⃣9️⃣ PLN dodaję jeszcze zeszyt ćwiczeń pomagający zdiagnozować uzależnienie od sieci i zawierający dodatkowe ćwiczenia dla Ciebie i dziecka.

? Nie marnuj czasu, weź sprawę w swoje ręce. Pierwsze osoby już dołączyły.

Jeśli Cię to interesuje, to napisz do mnie wiadomość prywatną lub maila na biuro@katarzynakopczak.pl. Propozycja jest dostępna tylko do poniedziałku włącznie!

Dodaj nowy komentarz